Курси 2016

  З 1 по 19 лютого 2016 р. в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися чергові курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури. Особисто в мене залишилося тільки позитивне враження. Тут я зустріла свою студентську подружку Марину Морозову, з якою не бачилася впродовж 17 років. Познайомилась з багатьма цікавими колегами. До речі, з деякими (Дем`янова Тетяна Григорівна та Водвуденко Ганна Олегівна) зустрілася другий раз поспіль. З моменту останніх моїх курсів (жовтень 2011 р.) багато чого змінилося. Крім фахових занять, ми проходили тренінг "Мережеві технології Веб 2.0". Було складно, не все одразу виходило, емоції інколи виходили з-під контролю, але й цікаво.
Реалії сьогодення вимагають нових підходів до проведення уроку, зокрема знання хмаро орієнтованих технологій. Про це багато говорилося на заняттях, демонструвалося матеріалів, вчителі ділилися своїм досвідом з цього питання, показували свої наробки.
 Весь цей час поряд з нами були наші мудрі наставники: Корицька Галина Романівна та Шацька Наталія Михайлівна. Вони не тільки викладали цікавий матеріал, а й опікувалися кожним з нас, переймалися нашими проблемами, підтримували дружніми порадами, допомагали. За це хочеться подякувати і побажати творчого натхнення в нелегкій праці.
Результатом тренінгу є мій блог. Фотозвіт додається.


1 коментар:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...